Sylwester w domu | Co założyć na sylwestra 2020/2021?

 

Co prawda, moim obecnym planem na sylwestra jest siedzenie w domu, ale i tu można wpleść lubiane ubrania. Może mój dzisiejszy strój nie jest typowo sylwestrowy, jednak w obecnej sytuacji jest jak najbardziej adekwatny - przecież większość z nas spędzi końcówkę roku we własnych czterech ścianach. Toteż, najlepszą propozycją wydaje się wygodny strój sylwestrowy. W zeszłym roku końcówkę grudnia spędziłam w domku kempingowym z rodziną, więc w ruch poszedł gruby sweter i ocieplane trapery. W tym roku będę witać Nowy Rok w skórzanych legginsach, bluzce z wężowym wzorem i kapciach (choć do zdjęć włożyłam obcasy). Nie lubię dresów, dlatego nie zamierzam ich nosić w tak wyjątkowy wieczór, który - miejmy nadzieję - rozpocznie lawinę lepszych zdarzeń.

Jak widzicie, moja propozycja jest prosta. Błysk zamiast cekinów gwarantuje w tym przypadku gładka ekologiczna skóra, z której wykonane są spodnie. Tak się składa, że w zeszłorocznym wpisie proponowałam Wam podobny model. Cóż, po prostu lubię ten materiał, zwłaszcza, że kolorowa skóra to coś, co jest mocno osadzone w trendach. Jako dodatki wybrałam bransoletkę, którą znalazłam pod choinką, kolczyki-sowy  i stary (mający kilka dekad) wisior, który obecnie noszę codziennie. Gdybym wychodziła, przez ciało przewiesiłabym małą skórzaną torebkę. 

Wiem, wiem - w sylwestra królują błyskotki odbijające światło. Jednak, niezależnie od roku, to jak spędzam tę noc zwykle przekonuje mnie do założenia czegoś wygodnego (a jak możecie się domyślić, cekiny często gryzą). W moim otoczeniu dominują domówki. Zdarzyło się, że wyjechaliśmy w góry, natomiast poprzedni sylwester był zdecydowanie wyjątkowy, o czym już wspominałam. Trochę mijałoby się z celem pokazywanie Wam czegoś, co nie współgrałoby z moimi zwyczajami. ;) Chociaż, mam pewną sukienkę, która wspaniale służyła mi jako strój na sylwestra parę lat temu. Chyba będę musiała Wam ją zaprezentować przy okazji tematu karnawału. :)

Korzystając z okazji, chciałaby życzyć Wam szczęśliwego Nowego Roku, pełnego zdrowia i pozytywnych emocji

Dzięki za uwagę i do napisania!

Opaska - Bershka / Bluzka - Sinsay / Spodnie - Sinsay / Kolczyki - Orsay / Bransoletka - Canyon / Zalando Lounge / Torebka - Batycki / Buty - Graceland 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz