Pantene Defined Curls - powrót po latach. Recenzja pianki do włosów kręconych

Cześć!

    Pianka Pantene Defined Curls to hit do włosów kręconych sprzed lat. Ja również wtedy po nią sięgnęłam, jednak to był dopiero początek świadomej pielęgnacji moich kosmyków. Podczas wizyty w Auchan rozglądałam się za jakimś tanim stylizatorem. W moje oko wpadła właśnie pianka Pantene. Przypomniałam sobie o niej i pomyślałam, że czas odświeżyć relację. Jeszcze tego samego dnia ułożyłam nią włosy!

 Dostępność, cena, pojemność

    Pianka Pantene Defined Curls jest dostępna w Rossmannie, Hebe i Naturze. Można znaleźć ją także w niektórych marketach, na przykład w Auchan. Cena waha się w przedziale od 15 zł do 18 zł, jednak często jest dostępna na promocjach. Pianka Pantene Defined Curls ma 200 ml. Producent deklaruje utrzymywanie skrętu na poziomie 5. Skład jest krótki, ze względu na Pantenol określiłabym go jako humektantowy. Za utrwalenie loków odpowiada przede wszystkim Polyquaternium-4.

Pantene Defined Curls - efekty, odczucia

    Loki po użyciu pianki Pantene Defined Curls są miękkie, ale pojawiły się na nich lekkie suchary. Dało się je jednak łatwo odgnieść. Skręt włosów jest wyraźny, dobrze podkreślony. Według mnie, efekty są lepsze niż kilka lat temu, kiedy pianka Pantene Defined Curls święciła triumfy w świecie kręconowłosych. Jestem zadowolona z rezultatu i cieszę się, że sięgnęłam po produkt ponownie. Chętnie wypróbuję go w innych stylizacjach.
    Zachęcam do wypróbowania lub odświeżenia doświadczeń z pianką Pantene Defined Curls. Gdybyście byli ciekawi, wspomnę, że na zdjęciach prezentuję efekt po godzinnym olejowaniu olejem makadamia i myciu z wykorzystaniem odżywki emolientowej. Nie nakładałam pod piankę żadnej odżywki bez spłukiwania i nie łączyłam jej z innym stylizatorem. Myślę, że dobrze zgrało się to z humektantowym składem produktu.
    Jeśli macie własne przemyślenia, co do pianki Pantene Defined Curls - chętnie je poznam. Do tej pory wróciłam jedynie do złotego Tafta i aktywatora Cantu. Kto wie, może kiedyś ponownie sięgnę po inne kosmetyki stylizujące? :)
    Pozdrawiam serdecznie!
 

1 komentarz:

  1. Nie mam włosów kręconych, ale zawsze podziwiam posiadaczki takich włosów, przede wszystkim za utrzymanie ładnego skrętu. Bardzo fajny efekt uzyskałaś ;)

    OdpowiedzUsuń