O podejściu do ubrań i tym, co lubię w modzie

Kobieta w czarnej bluzce i dżinsach

    Rzadko ubieram się na ciemno - to muszę przyznać. Od dłuższego czasu preferuję kolorowe ubrania lub takie, które są utrzymane w jaśniejszej tonacji. Wyjątkiem są tu spodnie. Te chyba od zawsze wolałam, kiedy były bardziej odporne na zabrudzenia, a taki jest właśnie głęboki odcień dżinsu. Połączyłam go z czarną bluzką Ralpha Laurena, którą kupiłam bardzo okazyjnie. Jeśli chodzi o to, jak jeszcze mogłabym zestawić ten element, aż cisną mi się na myśl jakieś ciekawe legginsy. Ale nie czarne, bo niezbyt chętnie ubieram się cała w tym kolorze. To mnie przytłacza. Chyba przyznacie mi rację, że ubrania wpływają na nasz nastrój?
Kobieta w czarnej bluzce i dżinsach

    Przyznam, że nie lubię kupować ubrań i dodatków bez jakiejkolwiek okazji. Niezależnie od tego, czy jest to odzież z sieciówki, sklepu vintage, czy też z internetu. Bardzo polecam rozglądanie się za skarbami w niższej cenie. Czasem lepiej trochę poczekać niż niepotrzebnie przepłacić. W końcu, chyba lepiej mieć więcej za mniej niż odwrotnie?
Czarna bluzka i dżinsy

    Wybierając ubrania, staram się postawić na praktyczność. Szczególnie cieszy mnie to, kiedy mogę założyć na siebie coś, co wywodzi się spod znaku niosącego ze sobą wieloletnią tradycję. To dlatego, że z radością poznaję ciekawostki o markach, ich historię i inspiracje projektantów. Swego czasu przeczytałam wiele książek poświęconych modzie. Natłok informacji sprawił, że trochę musiałam od tego odpocząć. Jednak po dość długiej przerwie dzisiaj znowu sięgnęłam po polskie wydanie Vogue'a. Pamiętam jeszcze jego pierwszy egzemplarz, który nadal leży ukryty w moim domu. Chociaż przyznaję, że do czasu wycofania z rynku, moim ulubionym magazynem było Harper's Bazaar, za którym trochę tęsknię do teraz.
Bluzka - Ralph Lauren / Spodnie - Stradivarius / Torebka ze skóry lakierowanej - Ferragamo (model vintage z lat 70.) / Kolczyki ze srebra - YES / Skórzane kozaki - Pikolinos / Smartwatch - Xiaomi Mi Watch Lite

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz