Odtwarzam strój z Pinteresta! Pinterest Outfit Inspiration

Neonowy sweter, marynarka, dżinsy

     Postanowiłam zrobić coś, czego jeszcze tu nie publikowałam - zainspirować się Pinterestem! Tego typu tematy są popularne na YouTube, jednak ja chcę przedstawić je w wersji blogowej. Myślałam nad pokazaniem kilku strojów naraz, jednak pojedyncze wpisy wydają mi się bardziej odpowiednie. Mam nadzieję, że inspiracje z Pinteresta staną się swego rodzaju serią. Co istotne, outfity raczej nie będą identyczne - mogą charakteryzować się innymi kolorami lub materiałami. Zależy mi na utrzymaniu podobnej stylistyki, kroju ubrań. W końcu - kto z nas ma te wszystkie super ciuchy z sieci w szafie? Większość pewnie poszukuje czegoś podobnego, nie identycznego. ;)

    Moja inspiracja:    Elementy stroju:

- neonowy sweter,

- czarna marynarka,

- jasne dżinsy

- czarne botki.

    Udało mi się znaleźć podobne rzeczy w swojej szafie. Dzianina nie ma identycznego kroju, ale jest jaskrawo-zielona. Marynarka ma białe paski, które moim zdaniem, także tu pasują. Odwzorowując ten strój z Pinteresta skupiłam się na odsłonięciu rękawów przez podwinięcie marynarki. Zadbałam też o to, by to sweter był najmocniej widocznym elementem. Od siebie dodałam torebkę - mój coroczny urodzinowy zakup.

Marynarka i neonowy sweter
    Na inspiracji z Pinteresta kobieta nie ma ze sobą torebki. Jednak ponieważ nie chodzi mi o kopię jeden do jednego, zdecydowałam się dodać model vintage, który jest prawdziwą perełką w mojej garderobie. Wychodząc na zewnątrz zarzuciłam na siebie płaszcz, co także było własną interpretacją. Moim zdaniem, w inspirowaniu się nie chodzi o dosłowne zrzynanie ze zdjęć innych osób. Jednak sposób noszenia swetra i marynarki to coś, na co wcześniej nie wpadłam. Chodzi mi tu o mocne odsłonięcie neonowych rękawów. Bardzo podoba mi się ten efekt i pewnie jeszcze go zastosuję!

Neonowy sweter inspiracja
    Mam nadzieję, że udało mi się Was przekonać do szukania inspiracji na Pintereście. Mam zapisanych jeszcze kilka tego typu propozycji i nadal rozglądam się za następnymi. Tak, jak już wspomniałam, chciałabym, aby powstała seria na blogu, która przedstawiałaby stroje inspirowane Pinterestem. Widziałam takie przedsięwzięcia na YouTube i Instagramie, jednak moim zdaniem, również blogi są dobrym miejscem, by pokazać coś takiego.

    Pozdrawiam serdecznie!

Marynarka - vintage / Sweter - vintage / Dżinsy - Hollister / Srebrne kolczyki - Lian-Art / Srebra nausznica - C&A / Srebrny pierścionek - C&A / Skórzana torebka - vintage Ferragamo (model z lat 70.) / Smartwatch - Xiaomi Mi Watch Lite / Skórzane botki - Wojas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz