Pinterest inspired outfit #2 | Strój z Pinteresta po raz drugi

Kobieta w czarnej bluzce i okularach przeciwsłonecznych
     Przyszła pora na kolejny wpis z cyklu Pinterest inspired. Tym razem na tapet poszedł strój z czarną bluzką i przetartymi dżinsami. To dobry wybór na co dzień, również w obecnym czasie, kiedy pogoda bywa kapryśna. Stroje z Pinteresta cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Od dawna jest to prawdziwa skarbnica stylizacji, miejsce, gdzie znajdziemy propozycję na każdą porę roku, każdą pogodę i każdą okazję. Sama chętnie przeglądam dostępne tam fotografie. Nie wszystkie "odwzorowania" tutaj pokazuję. Niektóre są tylko luźną inspiracją. Ale jednego nie można odmówić - w momencie, w którym nie wiem, co na siebie włożyć, problem ten da się często rozwiązać zaglądając na Pinterest i porównując jego zawartość z tym, co mam w szafie. Tym razem wyjęłam z niej nieco czerni i podartego dżinsu.Pinterest inspired outfit - moja inspiracja

    To zdjęcie zainspirowało mnie do kolejnego eksperymentu modowego. Na zdjęciu widzimy kobietę w czarnej bluzce z falbaniastymi rękawami, podartych dżinsach, czarnych butach na obcasie i z przewieszoną torebką na łańcuchu. Nie mam w szafie identycznych ubrań, jednak sięgnęłam po coś, co ma podobny styl lub - jakby można było powiedzieć to "modniej" po angielsku - vibe. Stąd też moja stylizacja inspirowana Pinterestem składa się z:
- bluzki z średniej długości rękawami, ozdobionymi falbaną,
- przetartych dżinsów-rurek,
- czarnej torebki cross-body na łańcuchu,
- czarnych balerin,
- okularów przeciwsłonecznych.
Kobieta w czarnej bluzce
    Teraz trochę o podobieństwach. Rękawy bluzki mają podobną długość, mniej efektowną, ale nadal obecną falbanę. Dżinsy, chociaż różnią się fasonem i kolorem, są jedynymi w mojej szafie, które mają przetarcia. Przy butach skupiłam się na podobnym kształcie cholewki i - ponownie - kolorystyce. Torebka vintage ze skóry jaszczurki nawiązuje do sposobu noszenia tej widocznej na inspiracji, tak samo jak jej kolor i sposób, w jaki jest zamykana.  Na nos założyłam okulary przeciwsłoneczne Chanel, które także nabyłam z drugiej ręki. To doskonały sposób na zdobycie czegoś w korzystniejszej cenie. Na oryginalnej fotografii nie widać dokładnie modelu, który ma modelka, jednak ja i tak sięgnęłabym po ten, który mam, a trzeba wspomnieć, że jestem właścicielką tylko jednej pary ciemnych szkieł, nie licząc nakładek magnetycznych do oprawek korekcyjnych.
Kobieta w okularach przeciwsłonecznych
    Możecie zauważyć, że kolejną różnicą jest kolor zegarka. Tak się składa, że nie mam złotego modelu, a szkoda. Chętnie nabyłabym taki, jednak jeśli już, najprawdopodobniej byłby to smartwatch. Ten typ zegarków zdecydowanie mnie do siebie przekonał. Nadal zastanawiam się nad kupnem stalowej bransolety zamiast silikonowego paska, chociaż w tych urządzeniach ważniejsza jest użyteczność mechanizmu. W sumie, przyzwyczaiłam się do tej czerni.
Kobieta w bluzce z falbaną
    Chętnie poznam Wasz punkt widzenia na inspiracje z Pinteresta. Sugerujecie się wyłącznie ubraniami, czy może też wystrojem wnętrz, przepisami? Jak już wspomniałam, ta strona to prawdziwa skarbnica pomysłów. Istna kopalnia kreatywności. Jeśli jesteście zainteresowani moją poprzednią inspiracją, polecam wpis 
w którym znajdziecie propozycję, jak wykorzystać neonowy sweter i marynarkę.
    Na dziś to wszystko. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz